Sellel aastal toimus lasteaia jõulupidu teistmoodi kui tavaliselt.

Enne lõunat vaadati lustakat etendust "Salasoov" ning õhtul mindi õue, kus tuledega kaunistatud hoovis said lapsed erinevates punktides proovile panna oma viskeosavust, lauluhäält ja sportlike võimeid. Peagi oli kuulda kuljuste helinat ning poniga saabus oodatud jõulumees, kelle kingikotis leidus kinke nii lastele kui ka nende õpetajatele.

salasoov      salasoov2

jõul3      jõul4

Rohkem pilte galeriis

jõulupäev

Aastate jooksul on Kadrikohvik saanud traditsiooniliseks lasteaia ürituseks, millest osavõtt on igal aastal aktiivne.

Suur, suur aitäh kõikidele, kes küpsetasid ja kohvikut külastasid. Eriliselt suured tänud lasteaia laste vanematele.

Sellel aastal said kõik küpsetised ning loteriipiletid enne sulgemist otsa. Loterii on eriliselt menukas laste seas.

Koolileti tulu läheb "Hea Õpilase" fondi, mille eest õppeaasta lõpus viiakse väljasõidule need õpilased, kelle hinded viimasel trimestril on neljad-viied.

Järgmine kohvik toimub sõbrapäeval koolis.

20191125 141620    20191125 141653